O nas

Sklep Mafarta, jest wynikiem mojej fascynacji mocą i bogactwem otaczających nas dóbr natury i potrzeby duszy na życie w zgodzie z nią.  W świecie przepełnionym chemicznymi sybstytutami , mającymi poprawić jakość naszego życia, jest to wyjątkowe miejsce dla ludzi, którzy świadomie wybierają naturalną pielęgnację, wiedząc że w naturalny sposób zapewniają swemu ciału wszystko czego potrzebuje. Gromadzę tu kosmetyki przyjazne dla człowieka, które wspomagają a nie wyręczają organizm w pracy, produkowane z „prostych” naturalnych składników z poszanowaniem środowiska naturalnego.  Przez to też sprawiam, że codzienne życie naszych Klientów jest piękniejsze, dzięki najwspanialszym darom natury zamkniętym w  tych kosmetykach. A tym samym, że codzienna pielęgnacja daje radość ze zdrowego i zadbanego ciała.

Dzielę się tym miejscem ze wszystkimi chętnymi, nie tylko ze względów ekonomicznych, które dla wszystkich są ważne, ale również w celu propagowania równie ważnej świadomości ekologicznej, potrzebnej do tego, aby to czym obdarza nas natura każdego dnia, nie zostało utracone na zawsze, ale przetrwało dla nas i następnych pokoleń. „Cudze chwalicie, swego nie znacie” – jak mówi przysłowie – dlatego promuję polskie kosmetyki. Produkowane przez rodzime firmy, w których tworzone są na bazie naturalnych i nieprzetworzonych chemicznie surowców występujących w Polsce

Oczywiście nie samym powietrzem człowiek żyje, dlatego też moją wizją jest odwiedzane najczęściej miejsce w sieci, przez ufających nam klientów, zadowolonych z rzetelnej obsługi, szerokiego asortymentu i wysokiej jakości oferowanych produktów; ale również tworzenie miejsca, w którym najlepiej rozumiane i zaspokajane są potrzeby Klientów. Uczono mnie latami  „jak coś robisz – rób to dobrze”. Dokładam wszelkich starań aby tak właśnie było, poszerzając stale swą wiedzę i umiejętności, potrzebne do tego aby moje miejsce było również i Waszym miejscem.

Czego dziękując za uwagę, wszystkim którzy tutaj zajrzeli i sobie życzę.

Alicja