Formy płatności

W zależności od wartości zamówienia, wybranej formy dostawy i własnych preferencji, mogą Państwo wybrać jeden z następujących sposobów płatności:

 • Przelew tradycyjny –  przelew może zostać zrealizowany przez Internet, na poczcie lub w banku.  Po sfinalizowaniu zamówienia, otrzymasz na pocztę elektroniczną wiadomość z podsumowaniem zamówienia  wraz z danymi do przelewu. W tytule przelewu należy podać numer zamówienia.


Nr konta do wpłat: 45 1050 1575 1000 0091 3354 0857

AT Alicja Żygadło
ul. Ogrodowa 10
55-080 Sadków

W wypadku płatności przelewem, realizację zamówienia rozpoczynamy, w momencie zaksięgowania wpłaty na  naszym koncie.
Okres oczekiwania na płatność wynosi 3 dni, jeżeli w danym terminie na nasze konto nie wpłynie należność,  zamówienie zostanie anulowane.

 • Płatność elektroniczna  – najwygodniejszy i bardzo bezpieczny sposób dokonania wpłaty.
  W naszym sklepie realizowany jest przez portal płatności elektronicznych Tpay.pl.
  Wybierając tę opcję, podczas finalizacji zamówienia, przeniesiony zostajesz na stronę serwisu Tpay.pl, tam wybierasz bank, z którego dokonujesz płatności oraz sposób płatności. Tutaj masz do wyboru trzy możliwości:
  e-przelew
  – system przenosi Cię do Twojego banku, tam uzupełniasz ręcznie dane do przelewu i realizujesz, w portalu Tpay.pl,
  e-transfer – system przenosi Cię do Twojego banku, ale wszystkie dane do przelewu są uzupełniane automatycznie, sprawdzasz i akceptujesz płatność,
  Blik – będąc w potralu TPay, wybierasz Blik jako metodę płatności. W aplikacji mobilnej swego banku również wybierasz Blik, jako metodę płatności. Z banku otrzymujesz 6-cio cyfrowy kod, który następnie wpisujesz w odpowiednie miejsce w portalu Tpay i akceptujesz.
 • Pobranie – płacisz dostawcy przy odbiorze towaru. Ta metoda wiąże się z wyższą opłatą za realizację zamówienia, która nie występuje w przypadku innych form płatności.